#TSGA Açık Sahne İkinci Buluşması Gerçekleştiriliyor

#TSGA Açık Sahne etkinliklerinin ikincisi gerçekleştiriliyor! Siz de #DahilOlun! 

Ortaklarından olduğumuz Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı projesi çerçevesinde hedefimiz sosyal fayda yaratmak amacıyla faaliyet gösteren kişi ve kurumları bir araya getirerek yeni iş birliklerine vesile olmak, yaratılan sosyal etkinin ölçeğini artırmak, sosyal girişimcilik ekosistemi içerisindeki etkileşimi çoğaltmak. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sizin de katkılarınızla devam ediyor!

#TSGA Açık Sahne etkinliğimizin ikincisini 26 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 16.00-18.00 arasında Impact Hub İstanbul’da gerçekleştiriyoruz.

İkinci etkinliğimizde sahnemizde kimlere yer var?

  • Yarattığı sosyal etkiyi paylaşmak isteyen sosyal girişimcilere,
  • Faaliyetlerini yakından tanıtmak isteyen; sosyal girişimcilik alanında destek mekanizması konumunda olan kuluçka merkezi, yatırımcı, dernek ve vakıf gibi kurumlara,
  • Sosyal girişimcilik alanında projelerini tanıtmak isteyen özel sektör mensuplarına ve kamu kurumlarına.

Eğer sosyal girişimcilik ve sosyal inovasyon alanında iyi bir projeniz veya fikriniz varsa, 5 dakikalık sunumunuzla kendinizi anlatabilir; Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı’na dahil olarak etkinizi çoğaltabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken formumuzu doldurmak. Forma bit.ly/tsgaaciksahnebasvuru adresinden ulaşabilirsiniz.

Etkinliğimize sadece dinleyici olarak katılıp sosyal girişimcilik alanına dair bilgi sahibi olabilir, alandan ilham verici hikayeler dinleyebilirsiniz! İzleyici olarak katılmak için http://bit.ly/TSGAAcikSahne2_izleyici link’inden kayıt yaptırabilirsiniz.

Siz de katılın, Türkiye Sosyal Girişimcili Ağı’na #DahilOlun.

Etkinlik Programı:

16.00 – 16.15 Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı tanıtımı ve katılımcılarla etkinlik dizisi üzerine soru cevap
16.15 – 17.30 Sosyal Girişimcilik ekosisteminden 5 dakikalık hikayeler
17.30 – 18.00 Networking

#TSGA Açık Sahne: İlk Buluşma’da sahnede kimler vardı? Neler olmuştu? Okumak için projemizin Medium sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Başlangıç Zamanı

4:00 pm

Çarşamba, Haziran 26, 2019

Bitiş Zamanı

6:00 pm

Çarşamba, Haziran 26, 2019

Adres

Impact Hub İstanbul

Etkinliği Düzenleyenler